جستجو

Lepin

اسباب بازی بلوک های لگویی ساخت چین

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش آیتم در هر صفحه

لگو batman تعقیب ریدلر ریدل لپین 07059

ماشین مسابقه ای Riddle به ابعاد: 3 × 18 × 7 سانتی متر - ماشین با قابلیت تیراندازی و جابه جایی محفظه پشتی آن - Kite Man به طول 8 سانتی متر - بال های کایت با قابلیت بالا و پایین رفتن - دارای دفترچه راهنما - بتمن در حال مبارزه سخت با چهار دشمن خود است! Riddler ،Magpie ،Calendar Man و Kite Man با یکدیگر متحد شده و به جنگ این قهرمان شکست‌ناپذیر آمده‌اند. فکر می‌کنید بتمن می‌تواند از این مبارزه پیروز بیرون بیاید؟
Riddler دشمن قدیمی بتمن، سوار بر ماشین سبزرنگ 18سانتی‌اش شده و در حال تیراندازی به‌سوی بتمن است. از طرف دیگر Kite Man با ابعاد 8سانتی‌اش می‌تواند به‌راحتی بال‌هایش را حرکت دهد. بتمن باید مراقب باشد؛ چون دشمنانش بسیار قوی هستند! این مجموعه 279تکه که در یک بسته به ابعاد 5.9 ×× 19.1 × 35.4 × 26.2 سانتی‌متر قرار گرفته، در سری بتمن و برای کودکان و نوجوانان 7 تا 14 سال و عاشق این مجموعه‌های هیجانی طراحی‌ شده است که از دیدن و ساخت آن بسیار لذت خواهند برد. مدل فوق یکی از جدیدترین مدل‌های شرکت لگو با سه مینی‌فیگور است که در سال 2017 طراحی و روانه بازار شد.
کمپانی بزرگ (Lego) سازنده اسباب‌بازی‌های ساختنی و خلاقانه است که کار خود را از سال 1932 میلادی در یک کارگاه نجاری در کشور دانمارک با ساخت مدل‌های چوبی آغاز کرد. این کمپانی از سال 1947 میلادی هم شروع به ساخت سازه‌های پلاستیکی کرد تا امروز که به بزرگ‌ترین برند اسباب‌بازی در دنیا تبدیل‌ شده است. سازه‌های لگو فقط مخصوص کودکان طراحی نشده‌اند و افراد با هر سنی می‌توانند مدل موردنظر خود را براساس تعداد قطعات و نوع مدل، انتخاب کنند و از ساخت آن لذت ببرند.
ناموجود

لگو lepin کلاسیک 885 قطعه 42002

لگو دارای اشکال متنوع و قابلیت ساختن اشکال مطابق با خلاقیت کودکان مثل ماشین ، دوربین عکاسی ، خانه ، موتور ، حیوانات و ... را دارد . دارای صفحه پایه لگو 12.5 در 12.5 .
ناموجود

لگو lepin کلاسیک 945 قطعه 42008

لگو دارای اشکال متنوع و قابلیت ساختن اشکال مطابق با خلاقیت کودکان مثل ماشین ، قایق ، خانه ، حیوانات و ... را دارد.
ناموجود

لگو بتمن تعقیب ماشین آقای پنگوئن لپین 07047

بتمن با شجاعت تمام، جلوی ماشین لوکس و 22سانتی Penguin را می‌گیرد. مراقب باشید! Penguin همراه ماشین Arctic Roller یک قایق کوچک در قسمت پشتی آن دارد. این خائن بزرگ می‌خواهد توسط آن فرار کند که بتمن شکست‌ناپذیر موفق می‌شود او را دستگیر کند. این اسباب‌بازی ساختنی برای کودکان و نوجوانان 8 تا 14 سال و عاشق مجموعه‌های بتمن در سری به همین نام توسط شرکت لگو طراحی‌ شده است. این مجموعه 335تکه، دو مینی‌فیگور دارد که می‌توانید با توجه به دفترچه راهنمای موجود در بسته‌بندی 5.8 × 19 × 35.3 سانتی‌متری‌اش آن را بسازید.
ناموجود

لگو بتمن فرار جوکر با بالن لپین 07048

(Joker) می‌خواهد نیروگاه را منفجر کند ولی بتمن به‌موقع می‌رسد و نقشه او را خنثی می‌کند. Joker با کمک بالون 11سانتی‌متری‌اش فرار می‌کند! این اسباب‌بازی ساختنی برای کودکان و نوجوانان6 تا 14 سال و عاشق مجموعه‌های بتمن در سری به همین نام توسط شرکت لگو طراحی‌ شده است. این مجموعه 134تکه دارای یک نیروگاه کوچک به ابعاد 6 × 6 ×7 سانتی‌متر است و همراهش دو مینی‌فیگور دارد که شما می‌توانید با توجه به دفترچه راهنمای موجود در بسته‌بندی 4.6 × 14.1 × 19.1 28.2 سانتی‌متری‌اش آن را بسازید.
ناموجود