جستجو

Ravensburger

پازل های ساخت آلمان و جمهوری چک

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش آیتم در هر صفحه

بازی فکری جونیور پیکتولینو راونزبرگر 24036

بازی فکری جونیور به کودک دلبندتان کمک می‌کند تا با حیوانات مختلف آشنا شود. درون این بسته‌بندی مهره‌هایی با شکل حیوانات مختلف قرار گرفته است که کودکان باید آن را بر روی حیوان مورد نظر قرار دهند. از مزایای این بازی فکری می‌توان به افزایش دقت و تمرکز در کودکان اشاره کرد. کودک دلبندتان می‌تواند این بازی را تنهایی یا به همراه دوستش انجام دهد. با تهیه‌ی بازی فکری Junior Pictolino مهارت‌های کودک درحین بازی تقویت می شود.
ناموجود

بسته آموزشی حروف انگلیسی راونزبرگر 24382

در این بازی؛ 26 کارت مصور وجود دارد که بچه‌ها باید خیلی سریع تصویر مصور را در کنار ابتدای حرف انگلیسی آن قرار دهند. در این بازی، کودکان باید بسیار سریع اشکال و حروف را پیداکرده و در کنار یکدیگر قرار دهند. این امر در افزایش قدرت تصمیم‌گیری و عکس‌العمل آن‌ها بسیار مؤثر است. از طرفی دیگر هماهنگی میان چشم و دست آن ها را افزایش می‌دهد. این بازی در افزایش قدرت بصری هم تأثیرگذار است. در این بازی کارتی، یک تا چهار نفر می‌توانند شرکت کرده و با یکدیگر رقابت کنند. مدت‌زمان آن کمتر از یک ساعت و ده تا پانزده دقیقه است. بنابراین بچه‌ها از این بازی خسته نمی‌شوند.
ناموجود

پازل 200 تکه مینیونز راونزبرگر 12836

می‌توانید با خرید «پازل 200 تکه راونزبرگر مدل A Lot Of Minions» Minion ها را به خانه بیاورید! اگر فرزندان دلبند شما عاشق کارتون Minions هستند، می‌توانید این پازل 200 تکه را برایش بخرید و او را حسابی خوشحال کنید. ساخت پازل، در تقویت حافظه بسیار مؤثر است. این بازی فکری در افزایش قدرت بصری بسیار مؤثر است. در این بازی، از دونیم کره مغز هم‌زمان استفاده می‌شود. از طرفی دیگر، در افزایش قدرت خلاقیت و نوآوری در بین بچه‌ها هم بسیار مؤثر است. کودکان بالای هشت سال می‌توانند این پازل دوبعدی را در ابعاد 49 × 36 سانتی‌متر ساخته و در دیوار اتاقشان بزنید شرکت راونزبرگر، بیش از 130 سال است که درزمینهٔ طراحی و تولید پازل برای همه سنین فعالیت می‌کند، محصولات آن در سراسر جهان به علت کیفیت بسیار مناسبش مشهور است و قطعات آن به‌راحتی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. علاوه بر تولید پازل، این شرکت در زمینه‌های مختلف دیگر مانند بازی‌های فکری در مدل‌های متنوع هم فعالیت می‌کند.
ناموجود

پازل 3000 تکه رونزبرگر 17010

اگر دچار حواس‌پرتی شده‌اید یا تمرکزتان کمتر شده ما به شما استفاده از پازل را توصیه می‌کنیم. پازل «Bombardment Of Algiers» از 3000 تکه مقوایی تشکیل شده است. این پازل نمایی از یک بمباران دریایی را به تصویر کشیده است. تمامی قطعات این پازل جنسی مقوایی داشته و از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند. پازل 3000 تکه Algiers توسط برند معتبر «راونزبرگر» برای نوجوانان و بزرگسالان طراحی شده است. ابعاد این منظره‌ی زیبا پس از ساخته‌شدن به 121 × 80 سانتی‌متر خواهد رسید. اتصال راحت قطعات این پازل به یکدیگر موجب شده تا تمامی قطعات بدون هیچ فاصله‌ای در کنار هم قرار گرفته و بتوانید این پازل را قابل کرده و بر دیوار اتاق یا محل‌کارت نصب کره تا از تماشایش لذت ببرید. تعداد قطعات بالای این پازل موجب شده تا در هنگام ساختش، دقت بیشتری داشته باشید و میزان دقت و تمرکزتان را در حین ساخت این تابلوی دوست داشتنی تقویت کنید.
ناموجود

پازل 72 تکه سه بعدی راونزبرگر مینیونز 12185

«پازل سه‌بعدی 72 تکه راونزبرگر مدل Minions» یک جورچین سه‌بعدی است که توسط شرکت راونزبرگر برای کودکان و دوستداران شخصیت‌های Minions طراحی‌شده است. ساخت جورچین‌های سه‌بعدی گام بسیار مهمی در افزایش ضریب هوشی، قوهٔ خلاقیت و قدرت تجسم خلاق در کودکان و نوجوانان است. این بازی به‌قدری جذاب بوده که بزرگ‌سالان را نیز مشتاق به ساخت آن کرده و ساعت‌ها می‌تواند همه خانواده را با تمرکز، در کنار یکدیگر نشانده و سرگرم کند. این پازل 72 تکه را می‌توان به عنوانی یک هدیه متفاوت به آن‌ها کادو داد تا ضمن آن را بسازند. قطعات این پازل‌های سه‌بعدی تمام پلاستیکی است و در قسمت پشتی آن‌ها شماره‌دارند. شما می‌توانید آن‌ها را بر اساس اعداد به یکدیگر متصل کرد و یک Minions 13 سانتی‌متری بسازید و بر روی میز و یا اتاقتان قرار دهید. این مجموعه برای کودکان بالای شش سال طراحی‌شده است.
ناموجود