جستجو
همه دسته ها
  منو بسته
  بازگشت به همه

  داستان رنگ ها

  داستان رنگ ها

  بعد از تلاش های فراوان مجموعه هپیلی یکی از بهترین برند های روز دنیا در زمینه محصولات نقاشی را در دسترس شما عزیزان قرار دادیم. در ادامه توضیحات مفصلی را در ارتباط با محصولات پریمو در اختیارتان قرار می دهیم تا هرچه بهتر با این برند آشنایی پیدا کنید و با ساز و کار و تاریخچه این شرکت بزرگ آشنا شوید. Primo مخففی است از جمله Paint Made in Italy رنگ های ساخت کشور ایتالیا. رنگ ها تحریک کننده شادی است. دنیای رنگارنگ دنیای سالم است. دنیای رنگارنگ دنیایی پر از احساس است. کودکان مستحق چنین دنیایی رنگارنگی هستند.
  داستان رنگ های پریمو
  رنگ ها بخشی از سنت خانوادگی ما هستند، که با گچ های سفید کوچک آغاز به کار کردند. در سال 1933 پدر بزرگ کامیلو Camillo برندی را بنا نهادند به نام CMP(Camillo Moro Padova) که با تولید گچ های مخصوص تخته سیاه شروع به فعالیت کرد که بخشی از خاطره جمعی ما ست و توسط بسیاری از کودکان کشور ایتالیا در مدارس مورد استفاده قرار گرفت. موم های مهر، توپ های رس و پودر های جوهر کار شرکت CMP را گسترش داد. سه نسل از تلاش خانواده ما گذشت و حالا ما موروکولر ایتالیا هستیم S.P.A که به بیش از 80 کشور دنیا محصولاتمان را صادر می کنیم که ایم محصولات شامل رنگ ها، محصولات مدارس و صنایع دستی می باشد. کسب و کار ما تکامل یافت اما همواره روح کار خود را حفظ کردیم. ما عاشق محصولاتمان هستیم، ما عاشق مطالعه، سرمایه گذاری و بهتر کردن آنها برای مشتریانمان هستیم. ما همواره به دنبال راه حل های جدید هستیم و حس رنگ ها برای ما بسیار مهم است. کودکان خریداران باهوش ما هستند و ما متعهد هستیم که نه تنها محصولات جذاب، بلکه دلپذیر و آسان برای استفاده و برخوردار از کیفیت بالا برای لمس و تعامل خوب با مشتریان نیز ارائه دهیم. ما با سرمایه گذاری قابل توجه در آزمایش و کنترل کیفیت ، تلاش زیادی برای اطمینان از ایمنی محصولات خود کرده ایم.
  روح سبز پریمو
  تمرکز ما بر روی مشتریانمان هست به این معنی که ما حتی به محیط زیستشان نیز توجه ویژه داریم. از سال 2010 کارخانه موروکولر انرژی خود را بر پایه خورشیدی تامین می کند و از سیستم روشنایی LED بهره می برد. سیستم کم مصرف شستشوی تانک های مخلوط رنگ تعبیه شده و ما همیشه مراقب بازیافت خورده های گچ، قرص های آبرنگ، پودر های جوهر و موم های مداد شمعی ها هستیم. مواد پلاستیکی همواره به متخصصین بازیافت این مواد فروخته می شود. سهم ما در زیباتر کردن جهان این است که هر روز با اشتیاق و با خلاقیت کار کنیم.
  یک محصول ایتالیایی
  این شرکت مفتخر است که محصولات خود از قبیل رنگ ها، آبرنگ، مداد شمعی و پاستل، چسب، گچ تخته سیاه و خمیر های مدل سازی که در تاسیسات ایتالیایی ما واقع در Campodarsego ، جایی که همه در موفقیت محصولات ما نقش دارند را تولید می کنیم. همیشه در ارائه ارزش کاری که ارائه می دهیم در برابر پولی که میگیریم بسیار مراقب هستیم، ما تکنولوژی و تجربه را ترکیب می کنیم و از مواد اولیه ایمن استفاده می کنیم، کنترل کامل فرآیندهای تولید و قابلیت ردیابی کامل برای همه محصولات خود را داریم. ما چند مرجع وارداتی را با دقت بررسی می کنیم و مطمئن می شویم که آنها همیشه مطابق با استانداردهای ما هستند. آزمایش و نوآوری مداوم توسط آزمایشگاه تحقیقات داخلی ما انجام می شود ، جایی که فرمولاسیون ها ، تکنیک ها و ایده های جدیدی توسعه می یابد.
  ایمنی برای کسانی که بیشترین تقاضا را دارند: کودکان!
  همه محصولات ما با دقت مورد آزمایش قرار گرفته و شرایط الزامات بخش ما را برآورده می کنند. با انتخاب مواد قابل بازیافت ، كلاه ایمنی مخصوص كودكان و با طراحی ظروف چند منظوره در تحقق بسته بندی های ما بسیار مورد توجه است. به یاد داشته باشید که هر رنگی را می توان با هم مخلوط کرد ، حتی اگر به خانواده های مختلف تعلق داشته باشد ، زیرا خلاقیت هیچ مانعی را نمی شناسد و با استفاده از تکنیک ها و مواد مختلف شکوفا می شود.

  نظرات
  نوشتن نظر بستن
  من از اين برند خريد كردم كيفيتش عاليه
  این برند واقعا بینظیره و از نظر کیفیت کاراییبسیار بالایی برای هوش کودک داره من بااعتمادکامل ازسایت شما خرید کردم
  سايت شما يكي از بهترين سايت هايي هست كه من تا به حال ديدم.
  محصولات بسيار با كيفيت از برندهاي معبتر جهاني با قيمت عالي👏
  ممنون از معرفي اين برند عالي