جستجو
همه دسته ها
  منو بسته

  ساختنی ویونا

  سرگرمی تمام نشدنی ویونا ،ویونا" یک اسباب بازی خلاقانه و فیزیکی در ژانر Construction toys  است که قطعات یا المانهای محدود آن با قابلیت سطح سازی بالا و با قابلیت اتصال بی نظیر به یکدیگر می توانند اشکال مختلف و هندسه های پیچیده و متنوعی را ایجاد کنند. گویی بازی با ویونا تمام نشدنی و این سرگرمی جاوید است. به همین دلیل می گوییم:"ویونا، سرگرمی تمام نشدنی!"ویونا با بهره گیری از تعداد محدودی قطعه، شکل ها و هندسه های بسیار پیچیده و متنوعی ایجاد می کند. نکته مهمی که از دید مهندسی می توان به آن اشاره کرد این است که از اتصالات اسنپ فیت (Snap Fit) برای جفت شدن استفاده می کند. با توجه به اینکه ممکن است ویونا در تماس با دهان کودکان قرار بگیرد علاوه بر رعایت الزامات مهندسی از جنس های مرغوب و مطابق با استاندارد های جهانی استفاده گردیده است. ویونا مناسب برای کودکان 5 سال به بالا است و در اداره ثبت طرح های صنعتی ثبت گردیده و هرگونه تقلید و مشابه سازی آن پیگرد قانونی دارد

  مشاهده به عنوانن
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش آیتم در هر صفحه
  ساختنی سبک آزاد viona ویونا 250 قطعه

  ساختنی سبک آزاد viona ویونا 250 قطعه

  ویونا سرگرمی تمام نشدنی . ساختنی سبک آزاد 250 قطعه ویونا ،به شما این امکان را می دهد تا هر چه در ذهن خود دارید را بسازید .7 قطعه ویونا در رنگ های سفید، آبی، سیاه، قرمز، سبزو زرد در اختیار شما است تا آنها را به یکدیگر وصل کنید و آنچه در ذهنتان است را بسازید .
  نا موجود
  ساختنی مدل آهو viona ویونا 231 قطعه

  ساختنی مدل آهو viona ویونا 231 قطعه

  ساختنی ویونا قابلیت گسترده ای در ساختن اشکال و سازه های مختلف دارد.این کالا دارای 231 عدد قطعه در 7 مدل مختلف و در 6 رنگ متفاوت می باشد و امکان ساخت بی نهایت سازه را دارا می باشد.
  نا موجود
  ساختنی مدل آهو viona ویونا 500 قطعه

  ساختنی مدل آهو viona ویونا 500 قطعه

  ساختنی ویونا قابلیت گسترده ای در ساختن اشکال و سازه های مختلف دارد.این کالا دارای 500 عدد قطعه در 7 مدل مختلف و در 6 رنگ متفاوت می باشد و امکان ساخت بی نهایت سازه را دارا می باشد.
  نا موجود