جستجو

IPKA

اسباب بازی های آموزشی و مهارتی ساخت ایران

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش آیتم در هر صفحه

دستگاه چهار کاره کارگاه نجاری ایپکا 96318

دستگاه چهار کاره کارگاه نجاری مناسب جهت درورگری خانگی می باشد و قابل تبدیل به دستگاه برش کاری ، سوراخ کاری ، سنباده زنی و خراطی می باشد. کارگاه نجاری یا دستگاه کار و اندیشه ایپکا ، یک دستگاه درودگری یا همون نجاری سبک ، قابل حمل و 4 کاره است. بله درست متوجه شدید این محصول به طوری طراحی شده تا قابلیت تبدیل به چهار حالت اره کاری ، سوراخ کاری، سنباده زنی و خراطی رو برای فرزند شما مهیا کنه تا بتونن هر نوع اجسام سه بعدی را بسازند! از مزایای این محصول طراحی بدون خطر تیغه اره دستگاه نجاری است که به دست کودک شما آسیبی وارد نخواهد کرد. همچنین این دستگاه تمامی قابلیت های اصلی دستگاه های بزرگ درودگری را داراست که ضمن آشنایی فرزند شما با این نوع دستگاه ها ، امکان ساخت بسیاری از مدل های چوبی را برای نجاران کوچک ایپکا مهیا می سازد. از دیگر مشخصات دستگاه کارگاه نجاری می توان به قابلیت برش چوب تخت تا ضخامت 4 میلی متر، قابلیت تراش چوب استوانه تا ضخامت 30 میلی متر و به طول 135 میلی متر ، دارای آداپتور با ولتاژ خروجی 14 ولت و موتوری با سرعت چرخش 19400 دور در دقیقه (بدون بار) اشاره کرد.
390,000 تومان

ابزار کاردستی حرفه ای ایپکا 96302

محتویات: کمان اره 320 میلی متری ، پیشکار چوبی ، تیغه اره ، آچار کمان اره ، انبردست ظریف کاری ، گاز انبر ، 2 عدد گیره پیچی ، گیره آلومینیومی ، دریل دستی ، درفش ، سوهان گرد ، چکش 50 گرمی ، سنباده دستی ، گونیا ، دفترچه راهنما
206,000 تومان

بسته آموزشی میخ و چکش الفبای انگلیسی ایپکا 96304

مهارت های هدف : مهارت های خواندن مهارت های شناسایی و تشخیص مهارت های بینایی حس لامسه پیشرفت های فیزیکی تمرکز مهارت های حرکتی ویژگی ها و امکانات : ایمن برای کودک رنگ غیر سمی سازگار با محیط زیست
102,000 تومان

بسته آموزشی میخ و چکش الفبای فارسی ایپکا 96305

محتویات : چکش چوبی - تخته چوب پنبه - بسته قطعات چوبی رنگی - بسته میخ و آهنربا
102,000 تومان

بسته آموزشی میخ و چکش مزرعه ایپکا 96303

محتویات : چکش چوبی - تخته چوب پنبه - بسته قطعات چوبی رنگی - بسته میخ و آهنربا
102,000 تومان

دار بافندگی بزرگ ایپکا 96307

محتویات : کوجی - ۲ عدد ماکو - شانه - نخ تار - کاموا - دفترچه راهنما
دار بافندگی در سه مدل متفاوت جهت بافت دست بافته هایی با اندازهای متنوع طراحی و تولید شده است.با استفاده از بسته های دار بافندگی، کاربر با اصول اولیه بافت آشنا می شود.او می تواند با استفاده از رنگ های متنوع کاموا و با خلاقیت خود تصویری از تار و پود ذهن را بر روی دار بافندگی بنشاند.دار بافندگی ایپکا در بارور نمودن خلاقیت،افزایش تمرکز و ایجاد هماهنگی بین چشم و دست،بسیار مؤثر است.
116,000 تومان

دار بافندگی کوچک ایپکا 96306

محتویات : دار بافندگی - کوجی - 2 عدد ماکو - شانه - نخ تار - دو رنگ کاموا - دفترچه راهنما  
 دار بافندگی در سه مدل متفاوت جهت بافت دست بافته هایی با اندازهای متنوع طراحی و تولید شده است.با استفاده از بسته های دار بافندگی، کاربر با اصول اولیه بافت آشنا می شود.او می تواند با استفاده از رنگ های متنوع کاموا و با خلاقیت خود تصویری از تار و پود ذهن را بر روی دار بافندگی بنشاند.با دار بافندگی ایپکا کودک و نوجوان می تواند اصول اولیه بافت کیف،دست بافته های تزئینی،بالشتک،کیف پول و ... را بیاموزد.
92,000 تومان

دار بافندگی مربع ایپکا 96308

مهارت های هدف : مهارت های شناسایی و تشخیص مهارت های بینایی حس لامسه پیشرفت های فیزیکی مهارت های حرکتی  
محتویات : دار بافندگی - 2 عدد سوزن چوبی - سوزن پلاستیکی - 20 مهره چوبی - شانه - دو رنگ کاموا - دفترچه راهنما  
دار بافندگی در سه مدل متفاوت جهت بافت دست بافته هایی با اندازهای متنوع طراحی و تولید شده است.با استفاده از بسته های دار بافندگی، کاربر با اصول اولیه بافت آشنا می شود.او می تواند با استفاده از رنگ های متنوع کاموا و با خلاقیت خود تصویری از تار و پود ذهن را بر روی دار بافندگی بنشاند.
102,000 تومان

بازی چرتکه ایپکا 96311

محتویات : چرتکه - دفترچه راهنما
محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ایپکا باعث افزایش قدرت یادگیری،تمرکز خلاقیت و بهبود حافظه در مغز می شود.کودک در سنین پایین با انجام بازی های ساده،مانند چینش الگو و شمارش مهره ها و ...در کنار بازیؤمهارت های اولیه ریاضی را فرا می گیرد،همچنین این ابزار در دوران فراگیری علم و مفاهیم ریاضیات در مدرسه نیز می تواند جهت درک بهتر مفاهیم ارزش مکانی اعداد و عملیات جمع،تفریق،ضرب،تقسیم به یاری کودک بشتابد.
102,000 تومان

بازی تعادل چهار بازو ایپکا 96310

محتویات : پایه چوبی ضربدری - ۷۲ عدد مهره چوبی - دفترچه راهنما
بازی تعادل ایپکا یک بازی فکری مهیج است که به فرد کمک می کند تا درک بهتری از نیروی گرانش زمین داشته باشد.او می آموزد که با بهره گیری از هوش خود اندازه مناسب مهره را انتخاب کند و آن را در جایگاهی قرار دهد که کمترین احتمال برخورد بازوی مورد نظرش با زمین وجود داشته باشد. کودک در حین بازی به رابطه بین طول بازو و وزن مهره ها پی می برد و در نتیجه قوانین ابتدایی فیزیک را می آموزد.
94,000 تومان

بازی تعادلی دو بازو ایپکا 96309

بازی تعادل ایپکا یک بازی فکری مهیج است که به فرد کمک می کند تا درک بهتری از نیروی گرانش زمین داشته باشد.او می آموزد که با بهره گیری از هوش خود اندازه مناسب مهره را انتخاب کند و آن را در جایگاهی قرار دهد که کمترین احتمال برخورد بازوی مورد نظرش با زمین وجود داشته باشد. کودک در حین بازی به رابطه بین طول بازو و وزن مهره ها پی می برد و در نتیجه قوانین ابتدایی فیزیک را می آموزد.
70,000 تومان

بازی میله و مهره ایپکا 96315

محتویات : دو عدد پایه چوبی - 24 عدد مهره چوبی (دو مجموعه همسان از 12 مهره) - 40 عدد کارت بازی - جا کارتی
64,000 تومان

دستگاه فوم بر ایپکا 96314

محتویات : سیم برش - چهار ورق یونولیت 18 * 22 سانتیمتر با الگوی چاپ شده - سه ورق فوم رنگی دستگاه فوم بر با باتری ۱/۵ ولت کار می کند. باتری باعث گرم شدن سیم می شود. سیم داغ به راحتی فوم خشک و یونولیت را برش می دهد. در نتیجه شما می توانید برش صاف و یکدستی از الگوهای مختلف،اشکال و حروف داشته باشید.
57,000 تومان

بسته آموزشی ترازو ایپکا 96313

محتویات : شامل ۱ عدد ترازوی چوبی - ۶ عدد وزنه
96,000 تومان

بازی انبر و بلوک ایپکا 96316

محتویات : ۲ عدد انبر چوبی - ۲۰ عدد بلوک چوبی - ۸۰ عدد کارت بازی - ۱ عدد جا کارتی
 پس از تشکیل تیم،رقابت بین دو نفر برای ساختن الگوی روی کارت آغاز می شود. چالش بازی در این است که بازیکنان برای ساختن الگو فقط می توانند انبر چوبی استفاده کنند و سریعا قبل از حریف سازه را بچینند. یک حرکت اشتباه کافی است تا سازه فرو بریزد. این بازی در کنار سرگرمی و هیجان به تقویت مهارت دست،تمرکز و سرعت عمل کمک می کند.
88,000 تومان

بازی چوب خط ریاضی ایپکا 96312

محتویات : ۵۶ عدد چوب خط در چهار رنگ متفاوت - ۲۰ عدد رقم ریاضی - ۱۲ عدد علامت ریاضی
43,000 تومان

بازی رنگ چین ایپکا 96317

محتویات : صفحه چوبی رنگ چین - ۲۶ عدد کارت الگو رنگ چین قابلیت درک مفهوم توالی و ترتیب رنگ ها را دارد.
64,000 تومان

قلم حکاکی ایپکا 96319

محتویات : قلم حکاکی ، آداپتور با پیچ تنظیم سرعت ، لیوان ، انبردست ظریف کاری ، ابزار های الماسه ، پارچه مشکی ، دفترچه راهنما و الگو
با بسته 20 تایی ابزارهای الماسه موجود در این جعبه می توانید طرح های ابتکاری و منحصر به فرد خود را بر روی شیشه ، تخم پرندگان ، طلق ، پلاستیک و فلزات غیر آهنی مانند برنج و مس، ایجاد کرده و آمیزه ای از خلاقیت و هنر خود را به تصویر بکشید. قلم حکاکی ایپکا دستگاهی است که با جایگذاری ابزار الماسه مناسب در نوک آن (با توجه به نوع حکاکی و جنس سطح حکاکی) ، امکان حکاکی بر روی سطوحی مانند شیشه ، طلق ، پلاستیک ، تخم پرندگان (تخم مرغ) ، فلزات غیر آهنی مثل برنج و مس را برای شما فراهم می آورد و با استفاده از آن می توان کاردستی های بسیار زیبایی را خلق کرد. قلم حکاکی ایپکا مناسب برای گروه سنی 9 سال تا 99 سال می باشد. این بدین معنی است که سقفی برای رده سنی استفاده کننده از این ابزار وجود ندارد و کاربر این فرصت را دارد تا ایده های خود را ایجاد تراش هایی بر روی سطح مورد نظر به تصویر بکشد و اثر هنری منحصر به فردی خلق نماید. همچنین میتوان با جایگذاری ابزار های متنوع از جمله سنگ انگشتی ، تنگستن کارباید، نمد و ... روی سایر سطوح نیز حکاکی کرد.
212,000 تومان