جستجو

غیر پولیشی

عروسک های باتری خور و جیش کن و بی بی بورن

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش آیتم در هر صفحه

عروسک دالی کن نوزاد وی تک 169403

این عروسک با قابلیت دست روی چشم گذاشتن و برداشتن حالت دالی کردن دارد که این عکس العمل عروسک بسیار بامزه است ، عروسک دالی کن قابلیت گفتن 60 جمله و کلمه دارد همچنین موزیکال است و با فشردن قسمت های آبی رنگ صداهای متفاوتی از آن پخش می شود.
269,000 تومان

عروسک سخنگو وی تک 153903

آموختن بیش از 70 کلمه انگلیسی در کتاب واژگان و خواندن کلمات با عروسک از ویژگی های این محصول می باشد.
279,000 تومان

عروسک چند کاره بی بی الایو 9288

از ویژگی های این عروسک نوشیدن,جیش کردن و پوشک شدن است همچنین دارای قوری,فنجان,پوشک و شیشه شیر نیز می باشد.
229,000 تومان

عروسک چند کاره با لباس پیشبندی بی بی کلاب 317009

از ویژگی های این عروسک غذا خوردن و نوشیدن,جیش کردن,شانه کردن راحت موها,سبک وزن بودن,پوشک شدن,دکمه روی شکم برای آواز خواندن عروسک و قابلیت استفاده در حمام می باشد. همچنین دارای شانه,ظرف غذا,مسواک,خمیر دندان,وان حمام,نشیمن توالت فرنگی و شیشه شیر است.
169,000 تومان

عروسک چند کاره با لباس چهارخانه بی بی کلاب 317009

از ویژگی های این عروسک غذا خوردن و نوشیدن,آواز خواندن,جیش کردن,شانه کردن راحت موها,سبک وزن,پوشک شدن,دکمه روی شکم برای آواز خواندن عروسک,قابلیت استفاده در حمام می باشد. همچنین دارای شانه,ظرف غذا,مسواک,خمیر دندان،وان حمام,نشیمن توالت فرنگی و شیشه شیر است.
169,000 تومان

عروسک چند کاره بی بی کلاب 317009

از ویژگی های این عروسک غذا خوردن و نوشیدن,جیش کردن,شانه کردن راحت موها,سبک وزن بودن,پوشک شدن,دکمه روی شکم برای آواز خواندن عروسک و قابلیت استفاده در حمام می باشد همچنین دارای شانه,ظرف غذا,مسواک,خمیر دندان,وان حمام,نشیمن توالت فرنگی و شیشه شیر است.
169,000 تومان

عروسک وارم بی بی با لوازم 50791

قابلیت آواز خواندن ،شانه کردن راحت موها,لباس های قابل تعویض,سبک وزن,قابلیت بافتن موها با دستگاه مو پیچ از ویژگی های این عروسک می باشد. این عروسک دارای یک دست لباس,یک جفت کفش,شانه,سشوار,دستگاه مو پیچ,عینک,قیچی,گلسر,هد سر,کش مو و دستبند می باشد.
219,000 تومان

عروسک سخنگوی دوست من کایلا 10714

کایلا یه دوست خوب که به سوالاتتون جواب میده، براتون قصه میگه و باهاتون حرف میزنه - عروسک 46 سانتی متری کایلا می تونه با شما صحبت کنه و جمله های زیادی براتون بگه - ازش بخواید درمورد خودش حرف بزنه و مثلا کارهایی که دوست داره انجام بده. اون میتونه به یه سری سوالای اطلاعات عمومی جواب بده و باهاتون بازی کنه - براتون قصه بخونه و کلی کارهای دیگه
480,000 تومان

عروسک 5 کاره با وسایل وارم بی بی 5077

از ویژگی های این عروسک گریه کردن,غذا خوردن و نوشیدن,باز و بسته کردن چشم ها,جیش کردن و دارای پوشک میباشد.
185,000 تومان

عروسک با کالسکه 88992

از ویژگی های این عروسک موزیکال بودن، با قابلیت نوشیدن و شانه کردن راحت موها است و دارای شیشه شیر,پوشک,نشیمن توالت فرنگی و کالسکه می باشد.
149,000 تومان

عروسک با لوازم 3133

از ویژگی های این عروسک قابلیت حرکت دست,قابلیت حرکت پا,قابلیت نوشیدن,باز و بسته کردن چشم ها,جیش کردن,شانه کردن راحت موها,سبک وزن و با قابلیت پوشک شدن است. و دارای پوشک,نشیمن توالت فرنگی و شیشه شیر می باشد.
94,000 تومان

عروسک با لوازم 009

این عروسک با قابلیت حرکت دست,قابلیت حرکت پا,نوشیدن,باز و بسته کردن چشم ها,جیش کردن و شانه کردن راحت موها می باشد و دارای شیشه شیر,پوشک و نشیمن توالت فرنگی می باشد.
90,000 تومان

عروسک 4 کاره با وسایل 3318

از ویژگی های این عروسک قابلیت غذا خوردن و نوشیدن,لباس های قابل تعویض,شانه کردن راحت موها و گریه کردن می باشد.
ناموجود

عروسک 8 کاره با شنل سفید 66005

این عروسک با قابلیت حرکت دست و پا,غذا خوردن,نوشیدن,جیش کردن,خوابیدن و بیدار شدن,شانه کردن راحت موها,قابلیت استفاده در حمام,حالت خوابیدن داخل وان,حالت نشسته روی نشیمن توالت فرنگی,پوشک شدن,بدن نرم,سبک وزن از ویژگی های این عروسک می باشد. و دارای شیشه شیر,پوشک,نشیمن توالت فرنگی,پیشبند,شانه,سشوار,ظرف غذا,قاشق,مسواک,خمیر دندان و اسباب بازی می باشد.
ناموجود

عروسک پرستار بيبی بورن 819173

عروسک با قابلیت حرکت دست و پا, گریه کردن, غذا خوردن و نوشیدن, باز و بسته کردن چشم ها, جیش کردن, پوشک شدن, دراز کشیدن, بدون مو, بدن نرم, اشک واقعی و حمام کردن - همچنین دارای پوشک, ظرف غذا ,قاشق, شیشه شیر, نشیمن توالت فرنگی, کفش, پستانک, دستبند, گردنبند و هدبند سر می باشد. این عروسک موزیکال نمی باشد.
ناموجود

عروسک صدادار Lala 10581

عروسکی با کیفیت ساخت بالا و لباسی بسیار زیبا با پر کردن مخزن آب عروسک میتوانید شاهد اشک های عروسک هنگام گریه کردن باشید با برداشتن پستانک از دهان عروسک صدای گریه و اشک عروسک شروع میشود صدای گریه و اشک کاملا طبیعی
ناموجود

عروسک صدادار Lea 10574

عروسکی با کیفیت ساخت بالا و لباسی بسیار زیبا با پر کردن مخزن آب عروسک میتوانید شاهد اشک های عروسک هنگام گریه کردن باشید با برداشتن پستانک از دهان عروسک صدای گریه و اشک عروسک شروع میشود صدای گریه و اشک کاملا طبیعی
ناموجود