جستجو
همه دسته ها
  منو بسته
  خبرخوان

  مجله

  داستان رنگ ها
  (4) داستان رنگ ها

  بعد از تلاش های فراوان مجموعه هپیلی یکی از بهترین برند های روز دنیا در زمینه محصولات نقاشی را در دسترس شما عزیزان قرار داده است. در ادامه توضیحات مفصلی را در رابطه با محصولات پریمو در اختیارتان قرار می دهیم تا هرچه بهتر با این برند آشنایی پیدا کنید و با ساز و کار و تاریخچه این شرکت بزرگ آشنا شوید. Primo مخففی است از جمله Paint Made in Italy رنگ های ساخت کشور ایتالیا. رنگ ها تحریک کننده شادی است. دنیای رنگارنگ دنیای سالم است. دنیای رنگارنگ دنیایی پر از احساس است. کودکان مستحق چنین دنیای رنگارنگی هستند.

  10 غذا برای رشد و سلامت کودکان
  (2) 10 غذا برای رشد و سلامت کودکان

  کودکان در سنین ۲ تا ۱۲ سال، به سرعت رشد می کنند و نیاز به تغذیه صحیح دارند. در طی سال های رشد غذاهایی که پروتئین، کلسیم، آهن و ویتامین ها را تأمین می کنند برای سال های رشد کودکان مناسب هستند. بدون این مواد ممکن است دچار انسداد شوند و در مواردی به رشد مهارت های ذهنی و حرکتی کودکان نیز آسیب هایی وارد می شود. این مواد مغذی در گروه های اصلی غذایی از جمله، غلات، میوه ها، سبزیجات، لبنیات و غذاهای پروتئینی وجود دارند. به طور کلی انتخاب های زیادی برای تهیه غذای کودک وجود دارد اما ما در این مقاله به ۱۰ رژیم غذایی اشاره می کنیم.

  10 مهارت مهمی که بچه ها از بازی با لگو یاد می گیریند
  (2) 10 مهارت مهمی که بچه ها از بازی با لگو یاد می گیریند

  یکی از پرطرفدار ترین اسباب بازی های جهان همچنان یکی از جذاب ترین ها هم هست! مهارت هایی که کودکان از لگو یاد می گیرند بسیار مهم و باورنکردنی هستند. اگر شما این اسباب بازی را به عنوان یک اسباب بازی آموزشی قبول ندارید در ادامه شگفت زده خواهید شد. به این توجه داشته باشید که خرید لگو اصل و متفرقه تفاوت آنچنانی ندارند

  آیا پریدن شیر به گلوی نوزاد خطرآفرین است؟
  (0) آیا پریدن شیر به گلوی نوزاد خطرآفرین است؟

  درحقیقت از آنجایی که سلول‌های مغزی در حال رشد هستند، کمبود اکسیژن باعث ایجاد عوارض برگشت‌ ناپذیری همچون عقب‌افتادگی ذهنی خواهد شد. این مسئله درمورد ارگان‌های دیگر هم صدق می‌کند؛ برای مثال اگر اکسیژن به کلیه‌ها یا کبد نرسد فرد دچار نارسایی کلیه و کبد می‌شود یا اگر قلب دچار کمبود اکسیژن شود مشکلات عضلانی پیدا می‌کند و درنهایت از کار می‌افتد. کاهش اکسیژن به ارگان‌های مختلف بدن به‌خصوص مغز، قلب، کلیه‌ها، کبد و دستگاه گوارش آسیب می‌رساند. زمانی که اکسیژن به سلول‌های مغزی نمی‌رسد فرد ممکن است دچار فلج مغزی شود...

  فواید آموزش چرتکه به کودکان
  (2) فواید آموزش چرتکه به کودکان

  درست است که امروزه آموزش و نحوه استفاده از فناوری های جدید همچون تبلت ها ، لپ تاپ ها، روبات ها وهواپیماهای بدون سرنشین و … در کلاس های درس مدارس حضور فزاینده ای یافته است، اما با این حال، یک ابزار قدیمی محاسبه وجود دارد که برخی از مدارس به دلیل مزایای مهمی که برای دانش آموزان به همراه دارد، به آموزش آن در مدارس خود روی آورده اند.

  درباره گرما زدگی چه می دانید؟
  (0) درباره گرما زدگی چه می دانید؟


  در تعریف گرمازدگی می توان گفت که گرمازدگی بیماری خاصی نیست که همه افراد مستعد ابتلا به آن باشند و این حالت بیشتر در فصل های گرم سال، مکان های گرم و در محیط طبیعی که دمای آن بالاتر از حد نرمال باشد اتفاق می افتد. در صورت عدم درمان گرمازدگی عملکرد قلب دچار اختلال می شود و ممکن است فرد با افت فشارخون، اختلال هوشیاری و حتی خطر مرگ نیز مواجه شود.