جستجو

درباره ما

فلسفه وجودی "هپیلی"، فراهم کردن امکانات و ایجاد شرایط برای سرگرمی، تفریح و لذت های کودکانه فرزندان این سرزمین است.

مخاطب ما، دوره ای از زندگی بچه هاست که نقش بارزی در شکل گیری شخصیت و طراوت سنین بزرگسالی آنها ایفا میکند. به عقیده اکثریت مطلق روانشناسان، ایجاد شادابی، طراوات و روحیه خلاق در سنین دو تا ده سالگی کودکان، باعث خلق انسان هایی خوش اخلاق، با انگیزه و دارای اعتماد به نفس در مقاطع جوانی و بزرگسالی خواهد شد.

گروه هپیلی براساس این اصل علمی و به منظور ساختن آینده ای بهتر برای ایران، با بکارگیری زبده ترین نیروهای جوان و کوشا سعی در ارائه به روز ترین ابزارهای سرگرمی و خلاقیت مانند اسباب بازی ها، وسایل فکری، آموزشی، پرورشی و تربیتی دارد. امید است که این تلاش اندک ما، جامعه ای سرشار از انسان های سالم و خوش فکر بسازد.

 

انتخاب و خرید آنلاین اسباب بازی در فروشگاه هپیلی به راحتی انتخاب ‌کنید، سفارش ‌دهید و مطمئن دریافت ‌کنید.هپیلی، یک فروشگاه متفاوت است با مجموعه‌ای از اسباب ‌بازی های متنوع،خلاقانه، آموزشی، سرگرم کننده و .. که در ویترین هر فروشگاهی یافت نمی شود. کالاهایی متفاوت، جذاب، دوست داشتنی و مناسب برای هدیه دادن به خودتان و دیگران .

هپیلی تلاش می کند، محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب را با سرویس خاص در اختیار شما قرار دهد. از هپیلی برای خود و دوستانتان هدیه بخرید. هپیلی آن را با بسته بندی زیبا با کمترین هزینه (ارسال برای تهران رایگان و ارسال شهرستان ۲۰،۰۰۰ تومان) برایتان ارسال میکند.

پیدا کردن کالای مورد نظر شما در هپیلی بسیار ساده است زیرا کالاها در دسته بندی های متفاوت، با توضیحات و مشخصات کامل برای شما قرار داده شده است تا در کمترین زمان به آنها دست پیدا کنید.

هدف هپیلی کسب رضایت مشتریان عزیز می باشد.