جستجو
همه دسته ها
  منو بسته

  بازی فکری havijuri هویجوری زینگو 102041

  برند: زینگو
  هویجوری یه بازی خیلی ساده، ولی سریع و هیجان‌انگیزه که برای 2 تا 5 نفر و گروه سنی +5 سال طراحی شده. هر دور هویجوری بازی کردن تقریباً 15 دقیقه زمان می‌بره. توی این بازی باید سعی کنین تا می‌تونین توکن هویج جمع کنین تا برنده بشین! هویج‌ها رو بریز وسط! تو جعبه‌ی بازی 3 تا تاس، یک برگ برچسب، 30 تا توکن هویج و بروشور بازی هست تعداد هویج‌هایی که توی بازی استفاده می‌شه، بستگی به تعداد بازیکن‌ها داره. با توجه به این جدول توکن‌های هویج رو جدا کنین و بذارین وسط، بقیه رو هم برگردونین تو جعبه. 2 بازیکن 3 توکن هویج 5تایی، 10 توکن هویج تکی 3 بازیکن 4 توکن هویج 5تایی، 15 توکن هویج تکی 4 بازیکن 5 توکن هویج 5تایی، 20 توکن هویج تکی 5 بازیکن 5 توکن هویج 5تایی، 25 توکن هویج تکیبازی از کوچیک‌ترین بازیکن شروع می‌شه و در جهت عقربه‌های ساعت ادامه پیدا می‌کنه. بفرمایید هویج! هر بازیکن تو نوبت خودش 3 تا تاس بازی رو همزمان می‌ریزه. بازیکن اگه بخواد می‌تونه هرکدوم از تاس‌ها رو برداره و دوبار دیگه بریزه تا نتیجه‌‌ی بهتری بگیره. هر بازیکن توی نوبت خودش با توجه به تاسی که آورده باید یه کاری انجام بده: برداشتن یک یا دو توکن هویج با توجه به عدد روی تاس گرفتن یک یا دو توکن هویج از بازیکن سمت راستی، گرفتن یک توکن هویج از بقیه‌ی بازیکن‌ها و دادن توکن هویج به یکی از بازیکن‌ها به دلخواه. کی برنده‌ی هویجوری می‌شه؟ وقتی آخرین توکن هویج هم برداشته بشه بازی تموم شده. حالا باید توکن‌های همه‌ی بازیکن‌ها رو بشمرین. هرکسی که بیشترین توکن هویج رو داشته باشه برنده‌ شده. اگه چند بازیکن مساوی بشن، اون‌هایی که تعداد هویج‌هاشون بیشتره به صورت مشترک برنده می‌شن.
  نا موجود
  مشخصات محصول
  Attribute name Attribute value
  رده سنی 6 سال به بالا
  ابعاد جعبه 12 * 4 * 16 سانتی متر
  تعداد قطعات 3 عدد تاس - 1 برگ برچسب - 30 توکن هویج - بروشور بازی
  تعدا بازیکنان 2 تا 5 نفر
  زمان یک دست 15 دقیقه
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *
  مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند
  بازی فکری رام و دیس هوپا 4014

  بازی فکری رام ودیس هوپا 4014

  رام‌و‌دیس یک بازی سریع است که یادگیری آن بسیار راحت است. هر دست همه بازیکنان همزمان با هم یک کارت بازی می‌کنند. سگ‌ها، گرگ‌ها را فراری می‌دهند. گرگ‌ها گوسفندان را شکار می‌کنند. باید ذهن حریفانتان را بخوانید و زمان درست را برای شکار و مراقبت انتخاب کنید. رام‌و‌دیس طی ۵ دور انجام می شود! برای برنده شدن شما باید بیشترین امتیازها را در طول این پنج شب کسب کنید. در واقع شما یا باید با کمک گرگ های خود گوسفندها را شکار کنید و یا با استفاده از سگ نگهبانتان آن ها را حفظ کنید. روش بازی در هر پنج دور یکسان است و در پایان پنج دور، مجموع امتیازها برنده ی نهایی را مشخص می کند.
  نا موجود
  بازی فکری کاپوچین هوپا 10015

  بازی فکری کاپوچین هوپا 10015

  کاپوچین یک بازی پر از رنگ و خنده و هیجان! فنجان‌های رنگ و وارنگ کاپوچین همه‌ی آن چیزی است که برای ساختن یک دنیای شاد و خیال‌انگیز لازم دارید. باید قبل از بقیه با لیوانک هایی که دردست دارید ترکیب مناسبی بسازید. زنگ را به صدا دربیاورید تا در آخر با امتیاز بیشتر برنده شوید.. هر چند پیروزی در دنیای «کاپوچین» آن‌قدرها هم ساده نیست.بازی کاپوچین یک بازی هیجان انگیز با رنگ و زنگ و به سبک بازی‌های همزمان است. یعنی بازیکنان در آن قرار نیست تا منتظر نوبت خودشان باشند، بلکه همه همزمان شروع به چیدن لیوان‌هایشان روی هم، با نهایت سرعت و دقت می‌کنند. تصویرهای مختلف، با رنگ‌ها و ترکیب‌های متفاوت‌شان پیش روی شما هستند، با حریف‌های جدی و سرسخت. پس حواس‌تان را جمع کنید! زنگ پیروزی کاپوچین فقط برای تیزترین چشم‌ها و سریع‌ترین دست‌ها به صدا در می‌آید! همچنین این بازی را می توانید در سه سطح سختی ساده، متوسط و پیچیده بازی کنید. کاپوچین یک بازی گروهی در سبک مهارتهای حرکتی و چابک دستی است. این بازی بر اساس بازی Speed Cups و با طراحی Haim Shafir است که در سال 2013 ساخته شد. این بازی در این سال نامزد بهترین بازی کودکان در اشپیل شد. کاپوچین یک بازی 2 تا 4 نفره و مناسب برای 5 سال به بالا است. این بازی بیش از هر چیز باعث تقویت مهارت های ریاضی، توجه، تمرکز، سرعت و مهارت های حسی حرکتی بازیکنان می شود. همچنین با افزودن کارت‌های بسته کاپوچین پلاس به بازی کاپوچین هیجان و چالش‌های این بازی را بیشتر کنید. ترکیبات جدید این کارت‌ها تمرکز بیشتری را می‌طلبند. پس دقت کنیدکه ترکیبی که با لیوان‌ها می‌سازید مشابه ترکیبی باشد که روی کارت موجود است! روش انجام این بازی دقیقا مثل بازی کاپوچین است.
  355٬000 تومان
  بازی فکری بوم بال 900559

  بازی فکری بوم بال زینگو 900559

  تاس بریز و با دقت میله ها رو به سمت بادکنک فشار بده .
  با هر صدای تق ، یک قدم به لحظه هیجان انگیز بازی نزدیک تر می شی .
  هر چی نزدیک تر بشی بادکنک فشرده تر می شه .
  انقدر فشرده تا یهو...
  380٬000 تومان
  بازی سرعتی پاتک هوپا 4006

  بازی سرعتی پاتک هوپا 4006

  چشم هایتان را باز کنید، دست های تان را گرم کنید و برای یک پاتک برق آسا آماده شوید. سفینه های فضایی به خانه ماکی حمله کرده اند و شما به عنوان فرمانده یکی از سفینه ها باید دقت کنید تا دقیقاً چیزی را از خانه ی او ببرید که از مرکز فرماندهی به شما دستور داده شده است. برای پیروزی با دقت به تصاویر نگاه کنید و زودتر از سفینه های دیگر دستور های مرکز فرماندهی را انجام دهید.پاتک یک بازی خانوادگی هیجان‌انگیز و سرعتی است. در این بازی هر بازیکن باید بعد از یک تحلیل سریع و با توجه به تصویر روی کارت‌ها، سریعا تصمیم بگیرد. که نمونک مورد نظر روی کارت‌ها، کدام یک از نمونک‌های بازی هست یا نیست! و آن را سریعا برای خود برداشته و برنده آن دور شود.
  نا موجود