جستجو
همه دسته ها
  منو بسته

  بازی حواس‌جمع به یاد اوردن شباهت 179316 زینگو zingo

  برند: زینگو
  دو کارت رو کنید . اگر مثل هم بودند ،آن ها را برای خود بردارید وگرنه ،آن ها را برگردانید . هم بازی هم یادگیری، با حواس‌ جمع! بازی به‌یاد آوردن شباهت، اولین بازی از مجموعه‌ی چهارتایی حواس جمعه که برای رده‌ی سنی +4 طراحی شده. این مجموعه بازی‌ها به پرورش هوش بچه‌ها کمک می‌کنه و باعث می‌شه تا با بازی با اعداد، شکل‌ها و رنگ‌ها، مهارت‌های مختلف ذهنیشون رو تقویت کنن. توی بازی حواس جمع: به یاد آوردن شباهت، بازیکن‌‌ها بعد از رو کردن کارت‌ها، اگه تونسته باشن دو کارت شبیه پیدا کنن، اون‌ها رو به عنوان امتیاز جمع می‌کنن. توی این بازی به‌خاطر سپردن جای کارت‌های مختلف مهمه و برای همین به مهارت‌های مهمی مثل حافظه کوتاه مدت و دقت و تمرکز کمک زیادی می‌کنه. حواس‌ها جمع باشه! توی جعبه‌ی بازی حواس جمع 1:به یاد آوردن شباهت به جز دفترچه‌ی راهنمای بازی، یه دسته کارت 24 تایی رنگ و یه دسته کارت 24 تایی عدد وجود داره. برای شروع بازی یکی از دسته‌های کارت رو انتخاب کنین و خوب بُر بزنین. حالا کارت‌ها رو به پشت بچینین. کوچک‌ترین بازیکن بازی رو شروع می‌کنه. هر بازیکن تو نوبت خودش دوتا کارت رو به دلخواه رو می‌کنه و اگه تونست دو کارت مشابه رو کنه، اون دوتا کارت رو برای خودش برمی‌داره. بعد از تموم شدن کارت‌ها، کسی که بیشترین تعداد کارت رو جمع کرده باشه برنده می‌شه!
  نا موجود
  مشخصات محصول
  Attribute name Attribute value
  برند zingo
  رده سنی 5 سال به بالا
  ابعاد جعبه 12 * 4 * 16 سانتی متر
  تعدا بازیکنان 2 تا 4 نفر
  زمان یک دست 5 تا 15 دقیقه
  بسته بندی دارد
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *
  برچسب های محصول
  مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند
  بازی سرعتی پاتک هوپا 4006

  بازی سرعتی پاتک هوپا 4006

  چشم هایتان را باز کنید، دست های تان را گرم کنید و برای یک پاتک برق آسا آماده شوید. سفینه های فضایی به خانه ماکی حمله کرده اند و شما به عنوان فرمانده یکی از سفینه ها باید دقت کنید تا دقیقاً چیزی را از خانه ی او ببرید که از مرکز فرماندهی به شما دستور داده شده است. برای پیروزی با دقت به تصاویر نگاه کنید و زودتر از سفینه های دیگر دستور های مرکز فرماندهی را انجام دهید.پاتک یک بازی خانوادگی هیجان‌انگیز و سرعتی است. در این بازی هر بازیکن باید بعد از یک تحلیل سریع و با توجه به تصویر روی کارت‌ها، سریعا تصمیم بگیرد. که نمونک مورد نظر روی کارت‌ها، کدام یک از نمونک‌های بازی هست یا نیست! و آن را سریعا برای خود برداشته و برنده آن دور شود.
  نا موجود
  بازی فکری رام و دیس هوپا 4014

  بازی فکری رام ودیس هوپا 4014

  رام‌و‌دیس یک بازی سریع است که یادگیری آن بسیار راحت است. هر دست همه بازیکنان همزمان با هم یک کارت بازی می‌کنند. سگ‌ها، گرگ‌ها را فراری می‌دهند. گرگ‌ها گوسفندان را شکار می‌کنند. باید ذهن حریفانتان را بخوانید و زمان درست را برای شکار و مراقبت انتخاب کنید. رام‌و‌دیس طی ۵ دور انجام می شود! برای برنده شدن شما باید بیشترین امتیازها را در طول این پنج شب کسب کنید. در واقع شما یا باید با کمک گرگ های خود گوسفندها را شکار کنید و یا با استفاده از سگ نگهبانتان آن ها را حفظ کنید. روش بازی در هر پنج دور یکسان است و در پایان پنج دور، مجموع امتیازها برنده ی نهایی را مشخص می کند.
  نا موجود
  بازی فکری واکنش 10044 vakonesh

  بازی فکری واکنش 10044 vakonesh

  بازی با مهره های همرنگ :هر طرف زمین 5 مهره قرمز رنگ قرار میگیرد .هدف بازی رساندن تمام مهره ها به زمین بازی طرف مقابل می باشد ،در طول بازی باید از یک دست و یک انگشت استفاده کرد و با استفاده از کش لاستیکی مهره ها را از داخل شیار وسط صفحه با دقت و سرعت به زمین مقابل پرتاب شوند .اگر مهره ای از فضایی به غیر از شیار وسط به داخل زمین حریف وارد شود و یا به بیرون از زمین پرتاب شود آن مهره باید به زمین بازیکن خطاکار بازگردد .بازی با مهره های غیر همرنگ :یک طرف زمین بازی 5 مهره آبی و طرف دیگر 5 مهره قرمز قرار میگیرد . در این روش بازیکن تلاش میکند فقط مهره های همرنگ خود را به زمین حریف انتقال دهد و با مهره های حریف کاری ندارد .(علی کوچولو )
  250٬000 تومان