جستجو
همه دسته ها
  منو بسته

  بازی فکری شیمیاگران هوپا 102052

  برند: هوپا
  شیمیاگران یک بازی رقابتی و استراتژی ۲ تا ۵ نفر‌است. با موضوع افرادی است که علم غریبه‌ای به نام شیمیاگری می‌دانستند.
  در این بازی شما در نقش شیمیاگرانی هستید که باید با تهیه و ترکیب متاع های مختلف معجون و با ترکیب متاع ها و معجون های مختلف، اکسیر بسازید و امتیاز بگیرید.
  این بازی سومین بازی از سری «الف» تا «ی» ایرانی است که توسط آقای امیر آئین طراحی شده است.در شیمیاگران شما یک شیمیاگر هستید. باید با ترکیب متاع‌های مختلف داخل کیسه‌ها، اکسیرها و معجون‌های مورد نیاز خود را بسازید.
  اما رتیل‌های داخل کیسه‌ها نمی‌گذارند شما به همین راحتی هر چه می‌خواهید از داخل کیسه‌ها بردارید.
  اگر موفق شوید متاع‌های مورد نیازتان را به دست آورید و با کمک رازهای شیمیاگری نهفته در نسخه‌های خطی تاریک و روشن، اکسیر‌های افسانه‌ای بهتری بسازید، شما بهترین شیمیاگر خواهید بود. بازی شیمیاگران یک بازی تماما ایرانی و سومین بازی از سری بازی‌های «الف» تا «ی» ایرانی است که توسط امیر آئین طراحی و از شهریور ماه 1400 وارد بازار شده. داستان بازی در مورد علمی غریبه و به ظاهر جدید اما در واقع کهن به نام شیمیاگری است. با این علم و با به کارگیری متاع‌هایی که راحت به دست نمی‌آیند، می‌توان معجون‌ها و اکسیرهایی ساخت که با آنچه کیمیاگران به دنبال آن بودند متفاوت است. از مکانیزم‌های اصلی بازی می‌توان به Drafting، Push Your Luck و Resource management اشاره کرد.
  250,000 تومان
  i h
  مشخصات محصول
  Attribute name Attribute value
  برند هوپا
  رده سنی 12 تا 99 سال
  ابعاد جعبه 20 * 6 * 20 سانتی متر
  تعدا بازیکنان 2 تا 5 نفر
  زمان یک دست 30 تا 60 دقیقه
  ویژگی ها پرورش مهارتهایی مانند :ریسک پذیری -انعظاف پذیری ذهنی - مهارت های ریاضی
  اقلام همراه 16 عدد کارت اکسیر - 36 عدد کارت معجون - 2 عدد کارت راهنما - 5 عدد صفحه ی بازیکن - 15 عدد صفحه ی ظرف - 70 عدد مهره ی پلاستیکی - 7 عدد مهره ی یدکی - 2 عدد کیسه ی پارچه ای - 1 عدد دفترچه راهنما
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *